top of page

AKTUALNOŚCI

 18.08.2018  Kolejny REKORD ARCUSA. Na zlecenie jednej z największych firm w Polsce udało nam się wygiąć profile w łuki półkoliste z przejściem w odcinki proste o promieniu 195 mm ! Gięcia wykonaliśmy w systemie Veka Perfectline 101.208+107.214. Co ważne łuki wykonane zostały z zachowaniem perfekcyjnej jakości.

Napisali o nas: oknonet.pl​.

 24.07.2018  Przypominamy, iż w dniach 30.07 - 05.08.2018 nasza firma będzie zamknięta z powodu przerwy urlopowej. W związku z tym zamówienia na tydzień 31 nie będą przyjmowane. Prosimy również o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu produkcji.

 06.07.2018  Na początku lipca odbyło się kolejne spotkanie integracyjne w naszej firmie. Tym razem spotkaliśmy się nad brzegiem pięknego jeziora Osuszyno, w samym sercu malowniczych Kaszub, w kompleksie wypoczynkowym Szarlota. Jak zwykle czas spędziliśmy bardzo aktywnie. Głównymi atrakcjami były wyścigi na jeziorze oraz paintball.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z całej imprezy w naszej galerii (kliknij).  

 17.06.2018  Zapraszamy naszych klientów do logowania się w strefie klienta, do  panelu klienta. Dodaliśmy tam wiele funkcjonalnych zakładek, które usprawnią współpracę.

Teraz klient może:

  • sprawdzić status swoich zamówień,

  • sprawdzić, wydrukować faktury,

  • sprawdzić płatności,

  • sprawdzić stan swojego magazynu jeśli klient założył taki u nas w firmie,

  • sprawdzić minimalne promienie gięcia dla systemów, na których pracuje,

  • pobrać różne materiały marketingowe, formularze i dokumenty.

 01.06.2018  Uruchomiliśmy nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową.

Projektując nową witrynę kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią zaprezentowania naszej oferty w sposób prosty i przejrzysty, posługując się głównie licznymi zdjęciami naszych najciekawszych realizacji.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony, gdzie na bieżąco będziemy podawać wiele informacji o naszej firmie.

bottom of page