Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom
1/1

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom
1/2

PREZENTACJA FIRMY

Jesteśmy wiodącym w Europie producentem łuków, konstrukcji i okien nietypowych z pvc, aluminium i stali,  obecnym na rynku od 2012 roku.

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do producentów okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Obsługujemy jednak klientów nie tylko z branży okiennej ale również producentów stali, mebli, lamp, schodów, konstrukcji-hal, dachów-zadaszeń, ogrodzeń oraz firmy budowlane i remontowe.

 

Wykonujemy łuki o praktycznie nieograniczonych kształtach, ekstremalnie małych promieniach, z uwzględnieniem różnych kierunków i płaszczyzn gięcia stosując różne techniki i technologie gięcia.

Gniemy profile okienne z pvc tj. ościeżnice, skrzydła, słupki, poszerzenia, szprosy, kątowniki, płaskowniki oraz profile okienne z aluminium tj. słupy, rygle, maskownice, nakładki na profile pvc, szprosy, żaluzje. Gniemy również różne rodzaje i gatunki stali i aluminium tj. wzmocnienia okienne, parapety, poręcze, profile stanowiące obudowy lamp, kątowniki, ceowniki, płaskowniki i teowniki.

Wykonujemy konstrukcje nietypowe z pvc wraz z otworami technologicznymi,  słupkami, wciągniętymi uszczelkami, dociętymi listwami oraz niektóre konstrukcje z aluminium.

Produkujemy okna nietypowe z pvc o różnych funkcjach otwierania używając do tego najlepszych profili, okuć i szyb.

 

Priorytetem naszej działalności jest perfekcyjna obsługa klienta, kompleksowa oferta oraz dobra jakość produktów i usług, które realizujemy w krótkim terminie i dostarczamy bezpiecznie własnym transportem pod wskazany przez klienta adres. 

 

Pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu własnemu i naszych wykwalifikowanych pracowników. Stale wyznaczamy sobie nowe cele i dążymy do ich realizacji oraz doskonalenia.

Dbamy o ciągły rozwój poprzez inwestycje w infrastrukturę, nowe technologie i szkolenia tak aby być zawsze o krok przed konkurencją a przede wszystkim spełniać oczekiwania naszych klientów.