top of page
siedziba.jpg

PREZENTACJA FIRMY

Jesteśmy wiodącym w Europie producentem łuków, konstrukcji i okien nietypowych z pvc, aluminium i stali,  obecnym na rynku od 2012 roku.

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do producentów okien, drzwi i fasad. Obsługujemy jednak klientów nie tylko z branży okiennej ale również producentów stali, mebli, lamp, balustrad, zadaszeńdachów, ogrodzeń oraz firmy budowlane i remontowe.

 

Wykonujemy łuki o praktycznie nieograniczonych kształtach, ekstremalnie małych promieniach, z uwzględnieniem różnych kierunków i płaszczyzn gięcia stosując przy tym różne techniki i technologie gięcia.

Gniemy profile okienne z pvc tj. ościeżnice balkonowe, drzwiowe, renowacyjne, holenderskie, monoblock, skrzydła balkonowe, drzwiowe, adaptery, listwy przyszybowe, słupki, poszerzenia, kątowniki, płaskowniki, listwy podparapetowe, szprosy.

Gniemy też profile okienne z aluminium tj. ościeżnice balkonowe, drzwiowe, przeciwpożarowe, skrzydła balkonowe, drzwiowe, listwy przyszybowe, słupki, słupy, rygle, listwy dociskowe, maskujące, szprosy, żaluzje.

Gniemy również różne rodzaje i gatunki stali i aluminium np. wzmocnienia okienne, parapety, poręcze balustrad, profile konstrukcyjne daszków, dachów, profile stanowiące obudowy lamp, kątowniki, ceowniki, płaskowniki i teowniki.

Wykonujemy konstrukcje nietypowe z pvc wraz z otworami technologicznymi, słupkami, uszczelkami, listwami, progami alu, poszerzeniami i zabudowami np. pod roletę.

Produkujemy okna nietypowe z pvc o różnych funkcjach otwierania w tym okna obrotowe używając do tego najlepszych profili, okuć i szyb.

 

Priorytetem naszej działalności jest perfekcyjna obsługa klienta, kompleksowa oferta oraz dobra jakość produktów i usług, które realizujemy w krótkim terminie i dostarczamy bezpiecznie własnym transportem pod wskazany przez klienta adres. 

 

Pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu własnemu i naszych wykwalifikowanych pracowników. Stale wyznaczamy sobie nowe cele i dążymy do ich realizacji oraz doskonalenia.

Dbamy o ciągły rozwój poprzez inwestycje w infrastrukturę, nowe technologie i szkolenia tak aby być zawsze o krok przed konkurencją a przede wszystkim spełniać oczekiwania naszych klientów.

bottom of page