Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom
1/1

PREZENTACJA FIRMY

Jesteśmy jedną z największych firm w branży okien i drzwi zajmującą się profesjonalnym gięciem profili z pvc i aluminium we wszystkich systemach, gięciem różnych rodzajów i gatunków stali oraz produkcją okien nietypowych z pvc, obecną na rynku od 2012 roku.

 

Dzięki bardzo szerokiej ofercie produktów i usług obsługujemy klientów nie tylko z branży okiennej (producenci okien, drzwi, fasad) ale również z branży meblarskiej czy oświetleniowej. Świadczymy także usługi gięcia różnorodnych profili dla producentów konstrukcji-hal, ogrodzeń, dachów, zadaszeń. Naszymi klientami są również firmy remontowe, budowlane, hurtownie i producenci stali.

 

Wykonujemy łuki o różnych kształtach np. wycinkowe, półkoliste, koszowe, eliptyczne, wg szablonu, uwzględniając różne płaszczyzny gięcia.

Oprócz gięcia standardowych profili okiennych z pvc i aluminium oraz wzmocnień do łuków pvc, podejmujemy się gięcia bardzo skomplikowanych materiałów o nietypowych kształtach np. gięcie ościeżnic drzwiowych, renowacyjnych, skandynawskich, holenderskich, słupów, rygli, żaluzji, profili stanowiących konstrukcje dachów.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu niepowtarzalne konstrukcje i okna np. o kształcie „bawolego oka”, wypukłe (gięte szkło), koła, trójkąty, trapezy, o ekstremalnie małych promieniach.

 

Pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu własnemu i naszych wykwalifikowanych pracowników. Stale wyznaczamy sobie nowe cele i dążymy do ich realizacji oraz doskonalenia.

Dbamy o ciągły rozwój poprzez inwestycje w infrastrukturę, nowe technologie i szkolenia tak aby być zawsze o krok przed konkurencją a przede wszystkim spełniać oczekiwania naszych klientów. 

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom

Siedziba firmy ARCUS

press to zoom
1/2